Firma Actelion jest dynamicznie rozwijającą się firmą odznaczającą się kulturą, która promuje innowacje, naukę oraz troskę o pacjentów. Actelion opracowuje leki, które stanowią znaczącą wartość dla społeczeństwa i umożliwiają leczenie pacjentów innowacyjnymi lekami w obszarze niezaspokojonych potrzeb medycznych.

MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Będąc częścią zespołu Actelion otrzymujesz możliwość osobistego rozwoju na płaszczyźnie,
w której specjalizujesz się zawodowo – to jeden z głównych powodów, dla których warto rozważyć przyłączenie się do Actelion.

Praca w Actelion jest dobrą okazją do poszerzania swoich umiejętności oraz wiedzy.  Panujący w Actelion klimat pracy zespołowej oraz otwartość na zmiany pozwolą Ci zauważyć wyniki Twoich konsekwentnych wysiłków oraz cieszyć się przyjazną atmosferą. Zawsze poszukujemy osób identyfikujących się z celami oraz wartościami naszej firmy.

Podczas rekrutacji Actelion poszukuje ludzi, których inspiruje innowacja, którzy wykazują się elastycznością, entuzjazmem i praktycznym podejściem na każdym stanowisku. W trakcie procesu rekrutacji spotkasz się z kluczowymi przedstawicielami odpowiednich działów oraz specjalistami ds. personalnych. Dodatkowo będziesz mieć szansę zdobyć cenne wskazówki oraz poczuć atmosferę panującą w firmie. Rozmowy kwalifikacyjne (w niektórych przypadkach także ćwiczenia oceniające) odbywają się w oparciu o Podstawowe Kompetencje Actelion, stanowiące odzwierciedlenie fundamentalnych wymagań niezbędnych do osiągnięcia wysokiej efektywności na każdym stanowisku organizacji. Actelion szuka u kandydatów nie tylko profesjonalnej wiedzy i doświadczenia, ale także predyspozycji do dalszego rozwoju osobistego.

Actelion z dumą stosuje politykę równości szans, a także docenia nowatorskie myślenie i wkład wnoszony przez wszystkich pracowników.

ROZWÓJ KARIERY OSOBISTEJ

Aby z powodzeniem kontynuować swój rozwój, Actelion pragnie:

  • Przyciągać do siebie i utrzymać najlepszych pracowników
  • Budować kompetencje i rozwijać wysoko zmotywowanych pracowników
  • Pielęgnować kulturę korporacyjną opartą o podstawowe wartości
  • Tworzyć atrakcyjne środowisko pracy

Wnosząc aktywny wkład w przyszły sukces firmy, w Actelion każdy pracownik staje się ważnym członkiem zespołu. Pracownicy mogą uczestniczyć w corocznym procesie oceny oraz przygotowania planu rozwoju. Pełna entuzjazmu atmosfera Actelion sprzyja rozwojowi zawodowemu i indywidualnemu. Poprzez dostęp do różnorodnych możliwości rozwoju pracownicy mają szansę rozwijać się w wielokulturowym środowisku. Wszystkie opracowane
w Actelion programy szkoleniowe są zgodne z Podstawowymi Wartościami oraz Podstawowymi Kompetencjami firmy, a ich celem jest wspieranie realizacji Strategii Biznesowej Actelion

STRATEGIA FIRMY

W ramach działań priorytetowych dla naszej strategii poszukujemy i zatrudniamy talenty,
a następnie dajemy im możliwości rozwoju, które zachęcają ich do zostania z nami.

Powyższa informacja nie stanowi oferty zawarcia umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93).

AKTUALNE OFERTY PRACY

W celu zapoznania się z wolnymi wakatami prosimy zajrzeć na stronę current vacancies